Osalemiseks Tallinna nutikuul soovime teada teie plaane ja ideid.

Palun andke ideekava vormi kaudu teada, mida oma koolis planeerite ette võtta.

  • Ankeet on lihtne ja lühike ning tuleks täita ära hiljemalt 15. märtsiks.
  • AUHINNAD! Kõigi oma kooli ürituse osas õigeaegselt ideekava saatjate vahel loosime välja 20 tasuta piletit  HITSA kevadkonverentsile (14-15.04.16 KUMUs)

Esita oma ideekava.

………………………….

Oleme siia kokku kogunud ideid, mida nutikuul võiks ette võtta. Nimekiri ei ole lõplik, iga kool võib mõelda välja oma tegevused. Oleks tore kui iga kool vähemalt ühe või mitu asja ette võtaks. Ideed ja mõtted.

Samamoodi tuleb kasuks tutvuda teiste koolide parimate praktikatega nuti ja digi kasutamisel. Oleme kokku kogunud lingid materjalidele.

Ootame teid kõiki (koolijuhid, õpetajad, õpilased, vanemad ja teised huvilised) liituma Nutikuu Facebook-i kogukonnaga: https://www.facebook.com/groups/nutikuu/

Palume panna oma kooli kodulehele üles Nutikuu veebi link ja logo: Nutikuu link, Nutikuu logo (logo avaldame peale 20. märtsi 2016)

Nutikuu raames toimuvad koolides erinevad avalikud üritused ning oleme tellinud ka koolitused Tallinna koolide esindajatele Hitsa Nutiklassi kui ka mujale. Sellekohane info on leitav ajakavast.

Kui nutikuu üritus teie koolis on toimunud, siis andke sellest teada: (lingi lugude esitamiseks avaldame aprillikuu alguses)

Kõik saabunud lood avalikustatakse Nutikuu blogis. Parimad palad valitakse välja esitamiseks ka Tallinna Haridusameti veebi kui ka aastaraamatusse.

Ilusat Nutikuud!

Lisa kommentaar